Marketing munkatárs

Budapesti irodánkba keressük új kollégánkat marketing munkatársi pozícióba, teljes állásba. Egy fiatal csapathoz csatlakozhatsz, ahol változatos és szerteágazó feladataid lesznek!

Mik lesznek a feladataid?

Tartalomgyártás

Posztok, cikkek, blogok írása

Social csatornák

Facebook, Instagram és LinkedIn oldalak kezelése, havi content calendar tervezése

Weboldal szerkesztés

Landing page-ek létrehozása, frissítése Word Press (Elementor) felületen

Hírlevelek

Havi hírlevél kampányok létrehozása Mailchimp rendszerben

Google Ads és Facebook Ads

Online kampányok létrehozása, nyomonkövetése, optimalizálása.

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

1-2 év releváns tapasztalatod

Social oldalak (Facebook, Instagram, LinkedIn) kezelésében szerzett tapasztalatod

Tartalommarketingben szerzett tapasztalatod (pl: blogbejegyzések, cikkek írása)​

PPC kampányok kezelésében szerzett alapfokú ismereteid (Google Ads, Facebook)​

Tanulékony és proaktív vagy, szeretsz csapatban dolgozni

Előny ha ezeket is ismered:

Grafikai programok

Adobe Photoshop és Illustrator, Canva

Google eszközök

Google Analytics, Data Studio

Hírlevél szolgáltatások

Mailchimp

SEO

Alapvető SEO ismeretek

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést és cafetériát

Szakmai fejlődési lehetőséget

Home office lehetőséget heti 2-3 alkalommal (megbeszélés szerint)

Munkavégzésedhez szükséges munkaeszközöket (laptop, licenszek)

Törzsidő melletti rugalmas munkavégzést

Ötleteidre, újításaidra való nyitottságot és imponáló marketing költségkeretet azok megvalósítására

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]