Logisztikai vezető

Álláslehetőség egy több mint 25 éve működő, biztos alapokon nyugvó Közép-Magyarországi vállalatnál.

Mik lesznek a feladataid?

Logisztika szervezése

A termeléshez kapcsolódó alapanyag ellátási és logisztikai folyamatok megszervezése

Logsiztika fejlesztése

Belső és külső logisztikai folyamatok fenntartása, folyamatos fejlesztése.

Leltárazás vezetése

Leltározási folyamatok operatív végrehajtása.

Készletek kezlése

A minimumkészletek meghatározása, készletérték folyamatos figyelése

Költségmegtakarítás

Folyamatos javaslattétel költségek megtakarítására a logisztika egész területén

Beszerzési stratégia

A beszerzési stratégia kidolgozása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú szakirányú végzettséged

Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalatod

Legalább 3 év, nagyobb létszámú csapat irányításában szerzett tapasztalatod

Tárgyalóképes angol nyelvtudásod

B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod

Tulajdonosi szemléleted

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

SZÉP kártya juttatást

Vállalati gépkocsit

Edenred utalványt

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]