Logisztikai vezető (Nagykanizsa)

Téged keresünk nyitott pozíciónkra egy biztos alapokon nyugvó gyártó partnercégünkhöz, Nagykanizsára!

Mik lesznek a feladataid?

A termeléshez kapcsolódó alapanyag ellátási és logisztikai folyamatok megszervezése

Belső (raktári rend, üzemközi- és raktári anyagmozgatás) és külső ( szállítmányozás, fuvarszervezés) logisztikai folyamatok fenntartása, folyamatos fejlesztése

Új beszállítók felkutatása, szerződések megkötése, a beszállítók teljesítményének folyamatos monitorozása

Javaslattétel alternatív anyagok gyártásba történő bevezetésére a vevői igények magas szintű kielégítése érdekében

Folyamatos javaslattétel költségek megtakarítására a logisztika egész területén

A logisztikai területhez tartozó munkatársak irányítása, teljesítményének ellenőrzése, a munkatársak motiválása

Hatékony belső és külső (vevői) kommunikáció

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Felsőfokú, preferáltan szakirányú végzettség

Legalább 5 év hasonló területen, vezetőként szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Valamilyen ERP rendszer, az internet, az Office és az Excel magabiztos használata

Ügyfélközpontú gondolkodás és kiváló kapcsolatteremtő készség

Határozottság és döntésképesség, felelősségvállalás a saját és a csapat munkájáért

Jó problémamegoldó képesség

Mobilitás, utazási hajlandóság

B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havi bónusz lehetőséget

Edenred utalványt

SZÉP kártya juttatást