Létesítmény- gazdálkodási munkatárs (Tószeg)

Létesítménygazdálkodási munkatársat keresünk Tószegre a hazai kerékpárgyártás központjába! A 760.000 m2 területen fekvő 24.000 m2 -es tószegi gyár létszáma elérheti akár a 700 főt is.

Mik lesznek a feladataid, mint létesítmény-
gazdálkodási munkatárs?

A telephely normál üzemmenetének biztosítása, felmerülő problémák megoldása

Létesítménygazdálkodást érintő feladatok, reklamációk, fejlesztések, karbantartások kezelése

Beruházások kezdeményezése, ajánlatok bekérése, kivitelezés nyomon követése

Kapcsolattartás az üzemi és irodai társosztályokkal, alvállalkozókkal, hatóságokkal

Műszaki - és energia riportok készítése, jelentések leadása

TÉGED KERESÜNK!

Milyen elvárásaink vannak?

Középfokú műszaki végzettség

Középfokú angol nyelvtudás

Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office programok)

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Határozott, önálló és pro-aktív munkavégzés

Előny, ha van:

Projektvezetésben szerzett tapasztalatod

Gépésztechnikusi szakképesítésed

Vállalatirányítási rendszer-ismereted

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes kompenzációs csomag

Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőségek, angol tanfolyam

Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet

Bónuszok és cafeteria

Egészségbiztosítás

Vállalati rendezvényeken való részvétel

Munkába járás támogatása

Tesztkerékpár használatának lehetősége

Étkezési támogatás