Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Tószeg
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Facility koordinátor – Tószeg

Létesítménygazdálkodási munkatársat keresünk Tószegre a hazai kerékpárgyártás központjába! A 760.000 m2 területen fekvő 24.000 m2-es tószegi gyár létszáma elérheti akár a 700 főt is.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Megegyezés szerinti bér (alapbér + műszakpótlék)
  • Melegétkezési támogatás, cafetéria
  • Ingyenes céges buszjáratok 60 km-es körzetben
  • Egészségbiztosítás
  • Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség
  • Változatos csapat-és közösségépítő programok
  • Folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Tesztkerékpár használatának lehetősége

Mi lesz a feladatod?

  • A telephely normál üzemmenetének biztosítása, felmerülő problémák megoldása
  • Létesítménygazdálkodást érintő feladatok, reklamációk, fejlesztések, karbantartások kezelése
  • Beruházások kezdeményezése, ajánlatok bekérése, kivitelezés nyomon követése
  • Kapcsolattartás az üzemi és irodai társosztályokkal, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Műszaki - és energia riportok készítése, jelentések leadása

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office programok)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, önálló és pro-aktív munkavégzés

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Gépésztechnikusi szakképesítés

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 18 országban – köztük Hollandiában, Németországban, Franciaországban, Törökországban, Kínában – közel 3400 főt foglalkoztat. A csoport vezető szerepet tölt be a kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők közép- és felsőkategóriás szegmenseiben Nyugat-Európában, az Egyesült Királyságban és az Amerikai Egyesült Államokban. A bevétel tekintetében piacvezető Európában.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával
Angol nyelvtudással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás