Labormérnök

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Jászárokszállásra.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Új termékek fejlesztéseben és jóváhagyatásában való részvétel

Prototípusok elkészítésének irányítása

Gyártott termékek továbbfejlesztése

A minőségbiztosítási rendszer szerinti munkavégzés

Termékek mérése, mérés előkészítése, vizsgálata adott eljárások, szabványok szerint

Mérési jegyzőkönyvek készítése igény szerinti formátumban

Laboreszközök karbantartása, fejlesztése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú műszaki végzettséged

Több éves laboratóriumban szerzett tapasztalatod, jártas vagy a méréstechnikában

Hűtéstechnikai ismereted

Analitikus gondolkodás, jó elemzőképesség, önállóság

ERP rendszerek (előny SAP) ismereted

Kommunikációképes angol nyelvtudásod

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Munkába járás támogatása: 15 Ft/km

Cafeteria

Csoportos életbiztosítás

Negyedéves bónusz

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]