Kontroller

Álláslehetőség a világ egyik legismertebb hűtéstechnikai cégénél, Jászárokszálláson.

Mik lesznek a feladataid?

Zárások koordinálása

Havi és éves zárások koordinálása az anyavállalat követelményeinek megfelelően, együttműködve a szolgáltató központtal

Auditokban való özreműködés

Közreműködésed nélkülözhetetlen mind a belső, mind a külső könyvvizsgálói auditokban

Ellenőrzés, hibajavítás

A meglévő pénzügyi folyamatok felülvizsgálata a hatékonyságnövelési lehetőségek fényében

Együttműködés

A pénzügyi vezető beosztottjaként szoros együttműködés az európai szervezet kontrollereivel, a pénzügyi tervezési és elemzési vezetővel és a csapatával

Folyamatok belső szabályozása

Belső kontroll szabályok napra készen tartása, azok betartásának ellenőrzése, dokumentum archiválási folyamat betartatása

SAP bevezetés

Aktív részvétel a SAP termelés irányító rendszer bevezetésében, pénzügyi kulcsfelhasználói feladatkör betöltése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú gazdasági végzettséged

Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod

Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod (kontrolling, audit)

Adózási ismereted (ÁFA)

SAP ismeret

Jó kommunikációs és analitikus képességed, valamint folyamat szemléleted

MIT AJÁNLUNK?

Akár havi bruttó 800.000Ft fizetést

Negyedévente bónuszlehetőséget

Cafeteria juttatást (br. 180.000 Ft / év)

Munkába járásod támogatását

Csoportos életbiztosítást

Fejlődési lehetőséget

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]