Kontroller

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Jászárokszállásra határozott időre.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Árképzéssel kapcsolatos pénzügyi feladatok kivitelezése különböző ERP rendszerekben

SAP migrációval kapcsolatos projekt feladatok elvégzése

Gyártással kapcsolatos statisztikák és analitikák elemzése

Hó végi zárást és tervezést támogató riportok elkészítése

Egyéb ad-hoc pénzügyi tevékenységek támogatása

Statisztikák elkészítése

Cikktörzs pénzügyi nézeteinek karbantartása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú gazdasági végzettséged

Hasonló munkakörben vagy kontrollerként szerzett 2-3 éves tapasztalatod

Kommunikációképes angol nyelvtudásod

Magabiztosan használod a MS Office programokat

Precíz, pontos munkavégzés

Előny, ha van:

JDE és SAP vállalatirányítási rendszerek ismereted

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Munkába járás támogatása: 15 Ft/km

Cafeteria

Csoportos életbiztosítás

Negyedéves bónusz

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]