IT-Technikus (Nyíregyháza)

Üzemi és készáru raktári információs rendszerek támogatásához keressük új IT-technikus kollégánkat Nyíregyházára. Olyan szakembert várunk, aki töretlen lelkesedéssel dolgozik, és nem retten meg az új kihívásoktól sem. Ha magadra ismertél, akkor tudj meg többet a pozícióról, és jelentkezz!

Mik lesznek a feladataid IT-Technikusként?

Üzemi és készáru raktári információs rendszerek támogatása (készenlét ellátás, változás-dokumentáció)

Üzemi számítógépek üzemeltetése (javítás, karbantartás, adatmentés)

Irodatechnikai eszközök gondozása (teljes körű felügyelet)

Vonalkódos eszközök fenntartása (javítás, karbantartás)

IP-s telefonrendszer karbantartása

Egyéb IT eszközök nyilvántartása (leltározás, dokumentáció)

Projektekben való részvétel

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség

Precíz, minőségi munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Magabiztos angol nyelvtudás

3 műszakos munkarend vállalása

Előny, ha:

Kívülről-belülről ismered a MES-t

Dolgoztál már Cisco alapú hálózati rendszerekkel

Van már tapasztalatod Siemens PLC-vel

MIT AJÁNLUNK?

Ütőképes fizetést

Együttműködő csapatot

Kihívásokkal teli feladatokat

Fejlődési lehetőséget

Megértést és megbecsülést