IT rendszertámogató specialista (Budapest)

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő,
nagymúltú multinacionális partnerekkel együttműködő
HR szolgáltató cég csapatában.

Mik lesznek a feladataid?

Vállalati folyamatok támogatása, részvétel a folyamat optimalizálási javaslatok kidolgozásában

IT fejlesztési igények rögzítése, kivitelezése vagy a kivitelezés megszervezése és nyomon követése

Informatikai oktatás új belépőknek és meglévő munkatársaknak

Drive mapparendszer felülvizsgálata, igények szerinti átalakítása, karbantartása

Új belépők IT jogosultságának intézése

Kilépők informatikai hozzáférésének korlátozása

A vállalati folyamatok IT támogatásához szükséges útmutatók elkészítése és megosztása

IT hibabejelentések kezelése – hiba kijavítása vagy a javítás megrendelése a szolgáltatótól

Számítógépek karbantartásának ütemezése, koordinálása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha:

Legalább középfokú végzettséged van

Széleskörű IT ismeretekkel rendelkezel

Önállóan és pontosan végzed a munkád

Fejlett problémafelismerő- és megoldó képességek birtokában vagy

Rendszer-, folyamatszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmódod van

Csapatjátékos vagy

Kiválóan kommunikálsz

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő bérezést

Cafeteria juttatást az első teljes hónaptól

Munkába járás támogatását

Kiváló csapatot, ahol repül a munkaidő

Rendszeres csapatépítő programokat