HR koordinátor

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Gyöngyösre.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Igénybejelentés fogadása a partnercégtől

Kiválasztás figyelemmel kísérése

A munkavállalók adatainak begyűjtése, munkaszerződés kötés

Adatgyűjtés a bérelszámoláshoz

Panaszkezelés mind az ügyfél mind a munkavállalók részére

Elégedettségfelmérés elkészítése

Folyamatos kapcsolattartás (személyes, telefonos és írásbeli) az ügyféllel és a kölcsönzött munkavállalókkal

A jászberényi és/vagy a jászárokszállási iroda munkatársainak helyettesítése szükség esetén

A munkavállalók kiléptetésének előkészítése, a munkaügyi szervezet informálása

Toborzás az igény alapján

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Képesség önálló munkavégzésre

Pontos, precíz munkavégzés, képesség a határidők betartására

Ügyfélközpontú gondolkodásmód

"B" kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Előny, ha van:

HR területen szerzett tapasztalatod

Munkaerő kölcsönzé cégnél szerzett tapasztalatod

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Munkába járás támogatását

Cafeteria juttatást

Céges telefont és laptopot

Szakmai fejlődési lehetőséget

Oktatásokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget

Rugalmas munkaidőt, alkalmanként home office lehetőséggel

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]