HR Koordinátor Zalaegerszeg

Saját csapatunkba keresünk HR koordinátort zalaegerszegi munkavégzéssel.

Mik lesznek a feladataid?

Partnerek

Partnereink munkaerő igényének folyamatos kiszolgálása

Toborzás

Igény esetén munkavállalók toborzása és a már betoborzott jelöltek szervezése a megrendelt munkára

Kapcsolattartás

Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal, a partnerekkel és a szállásadókkal

Adminisztráció

A munkakörhöz tartozó adminisztráció és hivatalos ügyintézés

Interjúztatás

A jelöltek interjúztatása és anyagainak feldolgozása

Ügyfélkezelés

Személyes és telefonos ügyfélkezelés

Projektek lebonyolítása

Szállásoltatásos munkaerő-kölcsönzési projektek átfogó lebonyolítás

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Legalább középfokú végzettséged

HR területen szerzett tapasztalat

B kategóriás jogosítványod

Felhasználói szintű MS Office ismereted (kiemelten Excel)

Ügyfélközpontú szemléletmódod

Jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó képességed

Képességed az önálló munkavégzésre és rugalmas vagy

Előnyt jelent:

Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat

HR végzettség

Saját gépjármű

MIT AJÁNLUNK?

Végzettségednek és tapasztalatodnak megfelelő bérezést

Modern munkaeszközöket (céges laptopot és mobiltelefont)

Rendszeres képzéseket, csapatépítőket

Vidám, segítőkész kollégákat és a munkádat megbecsülő vezetőséget

Családias hangulatú céges hátteret, ahol a Te véleményed is számít

Változatos munkavégzést