HR koordinátor
(Sárvár)

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő, világhírű partnerekkel együttműködő HR szolgáltató cég csapatában.

Mik lesznek a feladataid?

Toborzás

Személyes és online toborzás, álláskeresők tájékoztatása a pozíciók részleteiről, együttműködés az előszűrést végző call center csapattal

Kapcsolattartás

Aktív kommunikáció fenntartása a partnerekkel, munkavállalókkal, háttérosztályokkal (pl. marketing)

Adminisztráció

Hivatalos ügyintézés, jelöltek anyagainak feldolgozása, adatok adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben, dokumentumok iktatása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Legalább középfokú végzettséged

B kategóriás jogosítványod

Táblázatkezelő (Excel/Sheets) és dokumentumkezelő (Word/Docs) ismereteid

képességed egyszerre ügyfélcentrikusan, mégis tulajdonosi szemlélettel gondolkozni

Jó kommunikációs képességed szóban és írásban

ELŐNY ha van saját gépjárműved és releváns szakmai tapasztalatod

Tapasztalataidhoz, később pedig eredményeiddel növekvő fizetést

Cafeteria juttatást

Ötleteidre nyitott és értékeidet megbecsülő vezetőséget

Családias, mégis dinamikusan fejlődő céges hátteret

Szakmai fejlődési lehetőséget (belső és külső tréningek)

Változatos, kihívásokkal teli feladatokat

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]