HR koordinátor (Jászárokszállás)

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő, nagy múltú multinacionális partnerekkel együttműködő HR szolgáltató cég csapatában. Izgalmas és változatos feladatok várnak rád egy nagyszerű és folyamatosan pörgő csapatban!

Mik lesznek a feladataid?

Igénybejelentés fogadása a partnercégtől

Belföldi munkavállalók toborzása igény alapján

Kiválasztás figyelemmel kísérése

A munkavállalók adatainak begyűjtése, munkaszerződés kötés

Adatgyűjtés a bérelszámoláshoz

Elégedettség felmérés elkészítése

Panaszkezelés mind az ügyfél mind a munkavállalók részére

Folyamatos kapcsolattartás (személyes, telefonos és írásbeli) az ügyféllel és a kölcsönzött munkavállalókkal

A munkavállalók kiléptetésének előkészítése, a munkaügyi szervezet informálása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha:

Legalább középfokú végzettséged van

HR területen 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel

Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

Jól kommunikálsz

Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod

Jó problémamegoldó képességekkel rendelkezel

Precíz, pontos, gyors vagy

Előnyt jelent:

Munkaerő-kölcsönző cégnél szerzett gyakorlat

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő, versenyképes bért

Cafeteriát: nettó 15.000 Ft/hó az első teljes hónaptól

Támogató csapatot, aki mindig mindenben a segítségedre lesz

Rendszeres csapatépítőket

Fejlődési lehetőséget, szakmai támogatást

Mobiltelefont és laptopot

Utazási támogatást

Teljes és alapos betanítást