Gyártásfejlesztő
mérnök

Álláslehetőség a világ egyik legismertebb hűtéstechnikai cégénél, Jászárokszálláson.

Mik lesznek a feladataid?

Hatékonyságnövelés

Gyártósor fejlesztés, hatékonyságnövelés, CX eszközök használatával

Karbantartás

Termékhez kapcsolódó szerelési idők és egyéb adatok mérése és folyamatos karbantartása

Minőség biztosítása

A termelés minőségi követelményeinek meghatározása, ellenőrzési utasítások készítése, kihelyezése

Veszteség redukálása

Gyártási veszteségek feltárása, selejtcsökkentési projektek megvalósítása

Kivitelezés

Gyártóeszköz fejlesztéséhez ajánlatok bekérése, a munka megrendelése; technológiai próbák megszervezése, lebonyolítása

Támogatás

Új termék bevezetésének támogatása, részvétel a projektben; társszervezetek támogatása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú műszaki végzettséged

Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod

Projekt bevezetési tapasztalatod

Gyártástechnológiai, minőségügyi és logisztikai ismereteid

Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett ismereteid (SAP/JDE)

Lean/Six Sigma illetve Autocad/Solid ismereted

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes bérezést

Juttatási csomagot

Felelősségteljes, kihívást jelentő munkakört, ahol bizonyíthatsz

Munkába járásod támogatását

Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget

Határozott idejű, 2 éves szerződéssel betölthető munkakört

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]