Gyárigazgatói asszisztens (Jászfényszaru)

Gyárigazgatói asszisztens álláslehetőség Jászfényszarun! Kiváló szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalat első embere mellett!

Mik lesznek a feladataid asszisztensként?

A gyárigazgató munkájának operatív, napi szintű támogatása

Megbeszélések, telefon- és internet-konferenciák szervezése

Jegyzőkönyvek és vezetői összefoglalók elkészítése

A belső szakmai folyamatokhoz kapcsolódóan üzleti adatok bekérése a szakterületi vezetőktől

Részvétel havi riportok elkészítésében

Egyéb, a vezetői munkához szükséges személyi titkári feladatok ellátása

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (gyártó cég előny)

Felsőfokú végzettség

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Microsoft Office programok ismerete (magas szintű Excel tudás)

Pozitív hozzáállás, energikusság

Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

Analitikus készség

Diplomáciai érzék

Tanulási hajlandóság

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes juttatási csomagot

Multinacionális munkakörnyezetet

Emberközpontú vállalati kultúrát

Közvetlen, informális munkahelyi légkört

Szakmai fejlődési lehetőséget

Munkába járási támogatást