FPGA Fejlesztő - Távmunka

Az elektronikai megoldásokat nyújtó üzletág fő célkitűzése, hogy  segítsen eljutni partnereinek egy ötlettől vagy prototípustól a széria érett termékig. Ennek keretében testre szabott vagy egyedi megoldásokat szállítanak, amelyekkel partnereik olcsóbb, megbízhatóbb, hatékonyabb elektronikus platformokat használhatnak és a saját hozzáadott értékükre összpontosíthatnak. A dinamikusan növekvő üzletág csapatának bővítésére most új munkatársat FPGA fejlesztő munkakörbe.

Mik lesznek a feladataid FPGA fejlesztőként?

Beágyazott rendszerek tervezése vevői specifikáció alapján

Tervezési és design lehetőségek, illetve a felhasznált alkatrészek kiválasztása

A lehetőségek értékelése ár, funkcionalitás, elérhetőség és gyárthatóság szempontjából

Aktív együttműködés a vevőkkel, vevői igények megértése és azok megvalósítása a műszaki tervekben

Ötletek és megoldási javaslatok a hardveres és szoftveres korlátok megoldására

Labor tesztek elvégzése és részvétel a rendszer felélesztésében

Teszt alkalmazások megvalósítása a hardveres tesztek elvégzéséhez

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú műszaki végzettséged

Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalatod

Magas szintű tapasztalatod FPGA fejlesztés területén

Haladó szintű HW-es ismereteid programozható áramkörökkel, elsősorban FPGA-kal és mikrovezérlőkkel

Erős VHDL és/vagy Verilog programozási ismereteid

Tapasztalatod a korszerű mikrovezérlő architektúrákban

Tárgyaló képes angol nyelvtudásod

Döntési készséged a tervezési döntések meghozatalához

Ügyfél-orientált gondolkodásmódod

Üzleti szemléleted

Önállóságod a munkavégzéshez

B kategóriás jogosítványod

Előny, ha van:

C programozási ismereted és firmware fejlesztésben szerzett tapasztalatod

Képfeldolgozásban szerzett tapasztalatod

Gyártásban szerzett tapasztalatod

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő juttatási csomag

13. havi bér

Negyedéves bónuszok

Távmunka lehetőség havi egyszeri irodai konzultációs nappal Tatabányán vagy Budapesten

Jó hangulatú, családias munkakörülmények

Szakmai fejlődési lehetőség