Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Tiszaug
(Bács-Kiskun megye)

Értékesítési vezető – Tiszaug

Értékesítési vezetőt, azaz Sales managert keresünk, mezőgazdasággal és kertészettel foglalkozó partnerünkhöz.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Piaci alapú bér, növekedési lehetőséggel és bónuszokkal
  • Utazási és bejárási támogatás
  • Feladatorientált felsővezetői program

Mi lesz a feladatod?

  • Új értékesítési csatornák bővítése és fejlesztése
  • Az EU-n belüli új piacokon való terjeszkedés megtervezése
  • Értékesítési célok és mérföldkövek meghatározása és értékelése
  • Az értékesítési csapat napi munkájának megtervezése és irányítása
  • Annak biztosítása, hogy mindenki az elfogadott eljárásoknak és minőségi irányelveknek megfelelően végezze a feladatait
  • A munka osztályozása a tudás és a készségek szerint, és szükség esetén ellenőrzése
  • A csapat fejlődésének ösztönzése
  • A vezérigazgatóval egyeztetve a rendelkezésére bocsátott költségvetés összeállítása és ellenőrzése
  • A bemutatótermek megjelenésének szervezése társosztályokkal együttműködve

Mit várunk el Tőled?

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • 3-5 éves tapasztalat az értékesítés bővítésében és új piacok fejlesztésében
  • Ismeretek az e-kereskedelem és a B2B értékesítés terén
  • Jó a piaci lehetőségek felismerésében és érzékeny a piaci trendek elemzésére
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Általános számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Képes a szervezeten belüli és kívüli kapcsolatépítésre és együttműködésre
  • Empatikus, rugalmas és meggyőző személyiség
  • Proaktív, vállalkozó szellemű, szolgáltatásorientált és ügyfélbarát
  • Képes saját és csapata tevékenységét irányítani
  • Nem 9-től 5-ig tartó gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság külföldre is

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • A német nyelv ismerete
  • Mezőgazdasági gépesítésben szerzett tudás/tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 2015 óta fiatalos, innovatív szemléletével gyorsan növekvő vállalat, ma már 18 európai országba értékesítenek. Ügyfeleik főként a mezőgazdasági és kertészeti ágazatban tevékenykednek. Zöldterület-ápoláshoz, talajműveléshez és erdőgazdálkodáshoz szükséges gépeket szerelnek össze és értékesítenek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás