Értékesítési vezető (Tiszaug)

Tapasztalt értékesítési vezetőt keresünk tiszaugi, gyorsan növekvő, modern kereskedelmi partnervállalatunk számára. Partnerünk egy gyorsan növekvő, modern kereskedelmi vállalat. Ügyfeleik főként a mezőgazdasági és kertészeti ágazatban tevékenykednek. Zöldterület-ápoláshoz, talajműveléshez és erdőgazdálkodáshoz szükséges gépeket szerelnek össze és értékesítenek.

Milyen feladataid lesznek?

Új értékesítési csatornák bővítése és fejlesztése

Az EU-n belüli új piacokon való terjeszkedés megtervezése

Értékesítési célok és mérföldkövek meghatározása és értékelése

Az értékesítési csapat napi munkájának megtervezése és irányítása

A munka osztályozása a tudás és a készségek szerint, és szükség esetén ellenőrzése

A csapat fejlődésének ösztönzése

A vezérigazgatóval egyeztetve a rendelkezésére bocsátott költségvetés összeállítása és ellenőrzése

Annak biztosítása, hogy mindenki az elfogadott eljárásoknak és minőségi irányelveknek megfelelően végezze a feladatait

A bemutatótermek megjelenésének szervezése társosztályokkal együttműködve

TÉGED KERESÜNK!

Elvárásaink:

Főiskolai vagy egyetemi diploma

3-5 éves tapasztalat az értékesítés bővítésében és új piacok fejlesztésében

Ismeretek az e-kereskedelem és a B2B értékesítés terén

Jó a piaci lehetőségek felismerésében és érzékeny a piaci trendek elemzésére

Jó angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Általános számítógépes ismeretek

Jó problémamegoldó képesség

Képes a szervezeten belüli és kívüli kapcsolatépítésre és együttműködésre

Empatikus, rugalmas és meggyőző személyiség

Proaktív, vállalkozó szellemű, szolgáltatásorientált és ügyfélbarát

Képes saját és csapata tevékenységét irányítani

Utazási hajlandóság külföldre is

Előnyt jelent:

A német nyelv ismerete

Mezőgazdasági gépesítésben szerzett tudás/tapasztalat

MIT AJÁNLUNK?

Piaci alapú bérstruktúra növekedési potenciállal

Teljesítménybónusz

Feladatorientált felsővezetői programban való részvétel lehetősége

Onboarding képzés külföldön

Támogatás az esetleges költözéshez

Fiatalos csapat és innovatív irodai környezet

Ingázási költségtérítés