Értékesítési koordinátor

Értékesítési koordinátor kollégát keresünk Gyöngyösre!
Görgess le, nézd meg a részleteket és ha magadra ismersz, jelentkezz hozzánk!

Mik lesznek a feladataid?

Kapcsolattartás az értékesítésben részt vevő külsős tanácsadókkal és a vállalatcsoport más munkavállalóival

A szervezet piaci kapcsolatainak szervezése, piacra való belépés és a piaci jelenlét koordinálása

Napi riportok készítése az üzletekről a vezetőség részére

Vevői kapcsolattartás és vevőkkel kapcsolatos megbeszéléseken való részvétel

Termékmintákkal kapcsolatban történő ügyintézés

Árajánlatok megtárgyalása és kezelése

Ügyfél-elégettség felmérése és elemzése

KIT KERESÜNK?

Elvárásaink:

Felsőfokú végzettség

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jó kommunikációs és együttműködési készség

Ügyfél-orientált gondolkodásmód

Precíz és pontos munkavégzés

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Jelenléti bónuszt

Teljesítmény bónuszt

Meleg étkezési lehetőséget napi egyszer ingyenesen

Munkába járási támogatást

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]