Építőipari technológus - Vasútépítés (Budapest)

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete  kiemelkedő vasúti projektjének megvalósításához új szakembereket keres budapesti irodájába!

Mik lesznek a feladataid?

Kapcsolattartás mérnökökkel és az alvállalkozókkal

Technológiai utasítások, mintavételi és minősítő tervek, anyagbemutatások

Műszaki dokumentációk készítése, bánya, beton- és előregyártó üzemek bemutatása

Alvállalkozók által beküldött dokumentumok: technológiai utasítások, mintavételi és minősítő tervek, anyagbemutatások, műszaki dokumentációk ellenőrzése

Anyagok, bányák műszaki megfeleltetése a tender műszaki dokumentációi, tervei, valamint a vonatkozó szabványok, MÁV utasítások, szabványok szerint;

Alvállalkozók által megküldött dokumentációk naprakész nyilvántartása, Mérnöki jóváhagyásának folyamatában történő részt vétel

Minősítési dokumentációk teljes körű összeállítása, a leadott mintavételi és minősítő tervek továbbá Megrendelői követelmények és szabványok és a tervek alapján

Időnként az átvétel, minőség-ellenőrzés, laborvizsgálat, illetve nem megfelelő termékek kezelése során személyes jelenlét

Kimutatások, jelentések elkészítése a külső és belső kapcsolatok, illetve felettesi igény alapján

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, közlekedési mérnök vagy egyéb mérnök)

2-3 év vasútépítésben, hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Műszaki dokumentációk, szabványok naprakész ismerete

Kompetencia: meg tudja határozni, milyen formai, kötelező tartalmi elemeket kell tartalmaznia a dokumentációnak

Labor jegyzőkönyvek tartalmi, műszaki ismerete

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Napi egyszeri meleg étkezést helyben

Kávét, snacket, üdítőt

Ingyenes parkolást az irodaházban

Nyelvoktatást heti 90 percben