Ellátási lánc vezető

A vállalat beszerzési politikájának meghatározására és működtetésére keressük kollégánkat Jászárokszállásra.

Mik lesznek a feladataid?

Az éves anyagköltség hatékonysági tervek elkészítése és megvalósulásuk nyomon követése

A legversenyképesebb beszállítók felkutatása, az üzleti kapcsolat felépítése

A teljes beszerzési koncepció kidolgozása

A stratégiai beszállítók rendszeres látogatása és megbeszélések kezdeményezése a folyamatos fejlesztés érdekében

Árajánlatok kiértékelése, ártárgyalások lefolytatása, illetve megállapodás az egyéb szerződéses feltételekről

Tevőleges közreműködés minden, a beszállítóval kapcsolatos probléma megoldásában

Beszállítók számának folyamatos csökkentése, benchmark készítése

A stratégiai beszerzés munkájának ellenőrzése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú kereskedelmi, logisztikai, közgazdasági vagy műszaki végzettséged

5 éves beszerzési területen szerzett tapasztalatod

Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod

Emberek irányításában szerzett gyakorlatod

Levelező rendszerek használatával tapasztalatod

Magabiztos Microsoft Office tudásod

Valamely vállalatirányítási rendszerben (pl. JDE, SAP, stb.) történő munkavégzésben készségszintű ismereted

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Céges gépjárművet

Cafeteria juttatást

Csoportos életbiztosítás

Negyedéves bónuszt

Munkába járási támogatást

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]