Darukezelő munkatárs - KCR daru (Tass)

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete a Budapest-Belgrád vasútvonal északi szakaszát építi Soroksár ás Fülöpszállás között. Ennek az európai szinten is kiemelkedő beruházásnak lehetsz most részese!

A senjangi székhelyű kínai vállalat mintegy 120 éves múltra visszatekintő, a világ vezető építőipari kivitelező cége, amely nemzetközi szinten több, mint 300.000 munkavállalóval büszkélkedik.

Magyarországi leányvállalata 2017. óta a Budapest-Belgrád vasútvonal építéséért felelős konzorcium tagjaként a vonal északi szakaszának megvalósulásáért felel, mely Soroksár és Fülöpszállás között épül folyamatosan.

Az építkezés telephelye jelenleg Tass településén van, ide keresünk 4451-es jogosítvánnyal rendelkező darukezelő munkatársat augusztusi kezdéssel!

darukezelő munka

Mik lesznek a feladataid darukezelő munkatársként?

Betonaljak felpakolása a depóterületen, illetve építési területre történő szállítást követően azok lepakolása 11 tonnás KCR daru segítségével

Időnként más építőipari alapanyagok, esetlegesen kisebb gépek és eszközök daruzása, szállítása belső építési útvonalakon és közúton egyaránt

A gépek rendszeres feltöltése a működtetésükhöz szükséges folyadékokkal, illetve üzemanyaggal

A gépek használata előtt a biztonságos működtetés feltételeinek ellenőrzése

Időszakos és rendszeres karbantartás elvégzése

KIT KERESÜNK?

Mire lesz szükséged?

Középfokú végzettségre

4451-es darukezelői jogosítványra

KCR vagy egyéb teherautóra szerelt daru kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalatra

Több műszakos munkavégzésre való hajlandóságra

Vasúti- és/vagy közúti építésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

MIT AJÁNLUNK?

Kimagasló kereseti lehetőséget

Rendszeres jutalmakat

Napi egyszeri meleg étkezést

Bejárási támogatást

Szükség esetén kulcsos autó használatot