Beszerző

Álláslehetőség egy biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Jászfényszarun.

Mik lesznek a feladataid?

Alapanyagok operatív beszerzése a gyár igényeinek megfelelően

Beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések és reklamációk kezelése

Beszállítói szerződések készítése, (alap)anyag-nyilvántartás nyomon követése

Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal, társosztályokkal, gyártó részlegekkel

Indirekt beszerzés: árajánlatok bekérése vállalati igények alapján, tendereztetés, tárgyalá

A rendelési folyamat teljes menedzselése, vállalati rendszerben történő feldolgozása

Import ügyintézés

Alapanyag-beszerzés

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Beszerzési területen szerzett tapasztalat

Felsőfokú végzettség

Magabiztos angol kommunikáció

Önálló, rugalmas szemléletű munkavégzés, proaktivitás

Előny, ha van:

Gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod

Oracle rendszer ismereted

Kiváló kommunikációs képességed

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Bejárás támogatása gépkocsival: 15 Ft/km

Multinacionális munkakörnyezet

Közvetlen, informális munkahelyi légkör

Szakmai fejlődési lehetőség

Emberközpontú vállalati kultúra

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]