Automatizált gyártósori technikus

Gyere és dolgozz Zalaegerszegen, ahol a legmodernebb technológiákkal további értékeket teremtünk ügyfeleink számára!

Mik lesznek a feladataid?

Automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása

Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosításat

A gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetése

A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása

Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel

A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Minimum középfokú - preferáltan gépész-, mechatronikai- vagy elektrotechnikusi - végzettséged

Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalatod

Felhasználói szintű számítástechnikai ismereted

Csapatjátékos vagy

Tudsz 4 műszakot vállalni

Előny a társalgási szintű angol nyelvismeret.

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelt fizetés és műszakpótlék

Cafeteria (SZÉP-kártya) havonta

10% havi bónusz elérhető

Teljesítménybónusz

Ajánlási bónusz program

Bejárási támogatás

Modern munkakörnyezetet

Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása

Hosszú távú munkalehetőséget

Fejlődési- és karrierlehetőség

Kedvezményes szálláslehetőséget biztosítunk messziről érkező kollégáink számára

Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással