Angol projekt koordinátor állás
(Szolnok közelében)

Angol nyelvű koordinátor álláslehetőséget kínálunk tószegi gyártópartnerünkhöz külföldi munkavállalók és a közvetlen vezetők napi munkájának támogatására!

Mik lesznek a feladataid, mint angol projekt koordinátor?

Külföldi munkavállalók és a közvetlen vezetők napi munkájának támogatása

Aktív személyes kapcsolattartás a munkavállalókkal a napi munkavégzés során

Munkavégzéssel kapcsolatban felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel

HR-es ügyfélszolgálat támogatása

Fordítási feladatok (munkautasítások, belső dokumentumok) ellátása

Oktatásokon, megbeszéléseken, vállalati rendezvényeken való részvétel

Megfelelő kommunikáció a dolgozókkal és a munkahelyi vezetőkkel

Feladatok ellátásához szükséges törvények, előírások, belső utasítások naprakész ismerete

Javító, fejlesztő javaslatok előterjesztése, amely egyszerűbb, könnyebb, hatékonyabb munkavégzésre irányul

TÉGED KERESÜNK!

Milyen elvárásaink vannak?

Középfokú végzettség

Anyanyelvi szintű magyar és angol nyelvtudás

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

2 műszak vállalása:
6:00-14:30 és 14:00-22:40

MIT AJÁNLUNK?

Megegyezés szerinti bér (alapbér + műszakpótlék)

Melegétkezési támogatás, cafetéria

Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság

Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség

Ingyenes céges buszjáratok 60 km-es körzetben

Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok

Egészségbiztosítás

Változatos csapat-és közösségépítő programok

Tesztkerékpár használatának lehetősége