Pozíció részletei

Villanyszerelő állást kínál kecskeméti partnercégünk. Legfontosabb feladatod a cég partnereihez való kiszállás és az ott lévő berendezések zavartalan működésének biztosítása lesz. Ezért fontos, hogy rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és villanyszerelői vagy gépszerelői középfokú végzettséggel.

A Jobtain folyamatosan keresi az új lehetőségeket, mert célunk, hogy a munkavállalók megtalálják számításaikat, stabilitást a mindennapokban. Fontos számunkra, hogy tudj tervezni, ezért mindig pontosan fogod megkapni a munkabéredet. Amit kiegészítünk egyéb béren kívüli juttatásokkal: különböző bónuszokkal és bejárási támogatással is. Mindezek mellett 4 kg sütőipari terméket is adunk havonta.

A villanyszerelő feladatai lesznek:

  • A partnercégünk boltjaiban üzemelő elektromos berendezések, gépek zavartalan működésének biztosítása (karbantartása, szakszerű javítása, üzemeltetése)
  • A piacra szánt boltberendezések műszaki előkészítése, üzembe helyezése
  • Tervszerű megelőző karbantartás

Elvárásaink a villanyszerelő állás betöltéséhez:

  • Szakirányú középfokú végzettség: villanyszerelő vagy háztartási gépszerelő
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok, szabványok, előírások ismerete
  • Szakszerű, felelősségteljes egyéni munkavégzés, érdekes, kihívásokkal teli feladatokkal
  • Alkalmanként vidéki munkavégzés vállalása
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Előnyt jelent: Klíma-hűtőgép szerelő végzettség

Amit megbízható munkádért cserébe ad a Jobtain:

  • A Jobtain csapatának teljes támogatása
  • Jó fizetés
  • Készpénz juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Minőségi jutalék
  • 4 kg sütőipari termék/hó

Ne feledd, a jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. A jelentkezés után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindent elmondanak, amit tudnod kell.

Ha úgy érzed, hogy ez a villanyszerelő állás most nem Neked való, akkor további kecskeméti munkalehetőségeinkért kattints IDE!