Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Jászberény
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Targoncavezető – Jászberény

Dolgozz a világ egyik vezető háztartási készülékgyártó vállalatánál targoncavezető pozícióban!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiváló alapbér
  • Bónuszrendszer (jelentléti, teljesítmény) SZÉP kártya (évente több mint 160 000 Ft.)
  • Ingyenes céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Speciális oldal megfogós, magasított toronnyal ellátott targonca kezelése
  • Vasúti iparvágány, mozdony kezelése
  • Tömb tárolásban valamint raklapos tárolásban történő árumozgatás

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • 3324 vezető üléses targonca jogosítvány
  • Gépi anyagmozgatással történő munkavégzésben szerzett több éves tapasztalat
  • 2 műszak vállalása
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • SAP rendszer ismerete

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Vasúti iparvágány, mozdony kezelésére szóló jogosítvány megléte

Céges buszjárat

  • Alattyán
  • Átány
  • Boconád
  • Erk
  • Farmos
  • Heves
  • Jánoshida
  • Jászalsószentgyörgy
  • Jászapáti
  • Jászárokszállás
  • Jászberény
  • Jászboldogháza
  • Jászdózsa
  • Jászfelsőszentgyörgy
  • Jászfényszaru
  • Jászjákóhalma
  • Jászkisér
  • Jászladány
  • Jászszentandrás
  • Jásztelek
  • Kömlő
  • Kőtelek
  • Pély
  • Portelek
  • Pusztamonostor
  • Szászberek
  • Szentlőrinckáta
  • Szolnok
  • Tápiógyörgye
  • Tápiószele
  • Tápiószőlős
  • Tarnaméra
  • Tiszanána
  • Tiszasüly
  • Újszász
  • Visznek
  • Zagyvarékas
  • Zaránk

Mit érdemes tudnod a cégről?

A világ egyik vezető háztartási készülékgyártó vállalata, amely több mint 100 éve a piacon van. Termékei közé tartoznak a hűtőszekrények, fagyasztók, sütők, tűzhelyek, főzőlapok, páraelszívók, mikrohullámú sütők, mosogatógépek, mosógépek, szárítógépek, porszívók, légkondicionálók, légtisztítók és háztartási kisgépek. Arra törekszenek, hogy emberek millióinak és a körülöttünk lévő világnak egyaránt jobbá tegyék a mindennapi életet.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Céges busszal

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás