Pozíció részletei

A partnerünkről pár mondat:

A munkavégzés az egyik világhírű, Magyarországon is nagyon népszerű háztartási hűtőgépekkel foglalkozó nagyvállalat, jászberényi telephelyén történik. Évente több, mint 50 millió darab fogy a cég termékéből, ezért is folyamatosan fejleszti technológiai hátterét annak érdekében, hogy az emberek mindennapi problémáit megkönnyítse. Az árucikkeket nem csak magánszemélyek, hanem nagyvállalatok is bizalommal használják. Ezért a munkavállalók is érzik a megbecsülést, a stabilitást, és azt, hogy számítanak rájuk.

Az alábbi feladataid lesznek mint raktáros-targoncavezető:

  • Gépi anyagmozgatás
  • Speciális oldal megfogós, magasított toronnyal ellátott targonca kezelése
  • Vasúti iparvágány, mozdony kezelése
  • Tömb tárolásban valamint raklapos tárolásban történő árumozgatás
  • Önállóan történő Áru bevételezés-kiadás
  • Targonca terminál használata
  • Alapfokú számítástechnikai eszközhasználat

Mit kérünk a jelentkezéshez?

  • Gépi anyagmozgatással történő munkavégzésben szerzett több éves tapasztalat
  • 3324 vezető üléses targonca jogosítvány
  • Speciális oldal megfogós, magasított toronnyal ellátott targonca kezelésében szerzett tapasztalat valamint vasúti iparvágány, mozdony kezelésére szóló jogosítvány megléte előnyt jelent
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • SAP rendszer ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk munkádért cserébe:

  • Stabil fizetés + jelenléti bónusz + pénzbeli cafeteria + teljesítmény bónusz / rakodási bónusz
  • Emelt műszakpótlék:
    • 14:00 órát követően: 15%
    • 22:00 órát követően: 45%
  • Évszaknak megfelelő munkaruházat biztosítása
  • Éves munkaidő keret
  • Céges buszjáratok Jászberénybe a műszakos munkarendekhez díjmentesen biztosítottak: Jászladány, Jászapáti, Jászberény, Kőtelek, Tiszasüly, Jászkisér, Pély, Heves, Boconád, Tarnaméra, Zaránk, Erk, Tarnaörs, Visznek, Jászárokszállás, Tiszanána, Kömlő, Átány, Jászboldogháza, Jánoshida, Alattyán, Szolnok, Zagyvarékas, Szászberek, Jászalsószentgyörgy, Újszász, Jászszentandrás, Cegléd, Tápiószőlős, Újszilvás, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Tápiószentmárton, Szentmártonkáta, Nagykáta, Abony, Portelek, Jászdózsa, Jászfényszaru, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta, Jászfelsőszentgyörgy, Kunhegyes, Fegyvernek, Örményes, Szajol
  • A Jobtain csapatának teljes támogatása

Érdekel ez a jászberényi raktáros-targoncavezetői álláslehetőség? Jelentkezz!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. A jelentkezés után munkatársaink telefonon fognak felkeresni, hogy egyeztessenek veled a munkavégzéssel kapcsolatban.

Nem Neked való ez a raktáros-targoncavezető álláslehetőség? Akkor kattints ide és nézd meg további jászsági munkáinkat!