Tápiószőlős
(Pest megye)

Összeszerelő – Tápiószőlős

Tápiószőlősön működő partnercégünk gyárába kínálunk hosszú távú, gyártósori összeszerelő operátor munkalehetőséget, már 8 általános iskolai végzettséggel!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Mindig időben érkező, jó alapfizetés
  • Bónusz és műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Meleg étkezési lehetőség
  • Családias légkör
  • Munkaruha
  • Céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Általános összeszerelési feladatok ellátása, fém alapanyagokból
  • A munkához köthető adminisztráció elvégzése
  • A munkához köthető kézi anyagmozgatás elvégzése

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Magabiztos összeszerelési tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Céges buszjárat

  • Abony
  • Farmos
  • Jánoshida
  • Jászboldogháza
  • Szajol
  • Szolnok
  • Tápiógyörgye
  • Tápiószele
  • Tápiószentmárton
  • Tápiószőlős
  • Törökszentmiklós
  • Újszilvás

Mit érdemes tudnod a cégről?

1990 óta fennálló lemezmegmunkáló cég, ahol szerszámkészítéssel, hidegen préselt lemezalakítással, lemezsajtolással, lemezalkatrész beszállítással foglalkoznak és most összeszerelő operátor munkát kínálnak. A gyár Tápiószőlősön található. Partnerünk, kis családi vállalkozásból nőtte ki magát egy mára több, mint 400 főt foglalkoztató vállalattá. 25. évfordulóját egy új 5500 m2-es új szerelőcsarnokkal ünnepelték, ahol van étkezde és oktatóterem is. Csúcstechnológiát képviselnek, amit az is szépen mutat, hogy 6 robotizált megmunkáló gépbe is beruháztak a fejlesztés jegyében, ezzel is megkönnyítve a dolgozók munkáját és növelve a termelékenységet.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás