Pozíció részletei

A partnerünkről pár mondat:

A cég, amelyhez a Jobtain állást kínál számodra, az autóipari kommunikációs rendszerek kábelszerelvényeinek szakértője. Termékeit a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. Jászberényi gyáregysége 12.000 m2, ahol közel 300 embernek ad munkát. Ide kínálunk most összeszerelő munkát azonnali kezdéssel! Ez egy olyan lehetőség, ahol hosszú távra tervezhetsz és még végzettséget vagy gyakorlatot sem kérünk a jelentkezéshez. Ez a betanított munka már általános iskolai végzettséggel betölthető. A bejárás sem okozhat gondot, mert az ingyenes céges buszok ezt a terhet is leveszik a válladról! A buszok által érintett települések listáját a leírás alján olvashatod.

Mi lesz a feladatod ebben a jászberényi összeszerelő munkakörben?

Elektronikai alkatrészek gyártása. Kábelek gyártása, összeszerelése, vizuális ellenőrzése majd pedig a csomagolása. Kimondottan könnyű összeszerelői munkáról van szó és nem kell aggódnod, mert mindent megmutatnak Neked, hogyan kell csinálni!

Amit a jelentkezéshez kérünk:

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó szem-kéz koordináció (apró alkatrészekről van szó)
  • Több műszak vállalása (3 műszak: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00-ig vagy 4 műszak)
  • Egy hónapban három szombaton is van műszak (de., du.)

A gyári tapasztalat nem feltétel a jelentkezéshez!

Mivel várunk Téged?

  • Fix, pontosan utalt fizetés
  • Fizetésed mellé többféle bónusz is jár
  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű összeszerelői munka
  • Külön szekrény
  • Ingyenes céges buszjáratok Jászberénybe: Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Portelek, Jászberény, Adács, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Jászszentandrás, Jászapáti, Nagykáta, Jászfelsőszentgyörgy, Szentmártonkáta, Szentlőrinckáta, Tápióbicske
  • A Jobtain csapatának teljes támogatása

Érdekel ez a jászberényi összeszerelő munka? Jelentkezz 1 perc alatt!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. A jelentkezés után munkatársaink telefonon fognak felkeresni, hogy egyeztessenek veled a munkavégzéssel kapcsolatban.

Ha másik állás érdekel, nézz szét jászberényi munkalehetőségeink között.

Összeszerelő munka Jászberényben!