Pozíció részletei

Könnyű fizikai munkát keresel Pest megyében?

Olyan operátor munkalehetőséget kínálunk, ahová nem kérünk szakképzettséget, vagy tapasztalatot. Japán tulajdonú partnerünkhöz keresünk megbízható dolgozni vágyókat betanított összeszerelő munkakörbe Dunavarsányra (Pest megye). Erre a munkára már 8 általános iskolai végzettséggel is jelentkezhetsz, mert könnyen megtanulható és hosszú távra tervezhetsz vele. Ingyenes céges buszaink miatt nem gond, ha nem Dunavarsányban laksz, mert nagyon sok településen állnak meg.

Néhány szó leendő munkahelyedről:

Partnerünk a Budapesttől 25 kilométerre délre lévő dunavarsányi ipari parkban alakult 2004-ben. Termékük, a dízel autókba beépítésre kerülő kerámia alapanyagú DPF szűrő, ami  a motor által kibocsátott, környezetre káros szemcsék több mint 99%-át kiszűri. Ezzel is hozzájárulva a környezetvédelemhez. A vállalat filozófiája három gondolatra épül: tisztelet az emberek és a természet iránt, új értékek létrehozása a vevőkkel, és hozzájárulás a társadalom folyamatos fejlődéséhez.

Érdekel ez a dunavarsányi könnyű fizikai munka? Görgess lejjebb a teljes részletekért!

Betanított munka Dunavarsányban - Jobtain

Ez lesz a feladatod:

A fentebb említett DPF szűrők összeszerelése. Könnyű fizikai munkát fogsz ellátni, ami tapasztalatot, sem szakképzettséget nem igényel. Minden feladatot meg fognak Neked mutatni és hagynak majd elég időt ahhoz, hogy ezt a betanított operátor munkát könnyen el tudd végezni.

 Elvárások a betanított operátor munkakörnél:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó monotonitástűrő képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Könnyű fizikai munkát, amitől nem leszel fáradt a műszak végén
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség versenyképes bérezéssel
  • Előrelépési lehetőség
  • Melegétkeztetési utalvány
  • Ingyenes céges buszjárat több településről, ami új munkahelyeden áll meg  (KATTINTS A MEGÁLLÓHELYEKÉRT)
  • Segítőkész Jobtain kollégákat, akiknek mindig felteheted majd kérdéseidet, illetve rendelkezésedre állnak majd a munkába állással kapcsolatos ügyeidben is.

Jelentkezz az állásra és segítőkész ügyfélszolgálatunk telefonon keresni fog Téged, hogy elmondjanak mindent, amit a munkáról tudnod kell!

A megbecsülés Neked is jár!

Sajnáljuk, de jelenleg csak olyan munkalehetőségeink vannak, amikhez minimum elvárás a 8 általános iskolai végzettség.

Szeretnél értesülni a legújabb álláslehetőségekről, cikkekről és hírekről?*
IGEN Y
Nem N

Olvasd el Adatkezelési Tájékoztatónkat!
Elolvastam és elfogadom a Jobtain Kft. adatkezelési szabályzatát.*