Pozíció részletei

A partnervállalatról:

A 100 százalékban magyar tulajdonú partnerünk Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán.
Az újonnan épült létesítményeiben az elérhető legjobb technológia használatával, különböző típusú keményítőt, módosított keményítőt, alkoholt és takarmány termékeket állítanak elő további felhasználásra, főként élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipari szereplők számára, melyhez éves szinten 250 ezer tonna, kizárólag hazai beszállítóktól vásárolt magyar búzát dolgoznak hulladékmentesen.
Az összességében 33.000 m2 területű, 11 gyártó- és kiszolgálóegységből álló üzem Magyarország egyetlen búzakeményítő gyára, kapacitását tekintve pedig európai viszonylatban is a nagyok közé tartozik.
Ennél a cégnél kínálunk Neked molnár munkát azonnali kezdéssel, nagyon jó feltételekkel! Olvass tovább!

Az alábbi feladataid lesznek molnárként:

  • Malom üzemeltetése, berendezések ellenőrzése, őrlési paramétereinek beállítása, gabona átvétel
  • Őrlemények mennyiségi és minőségi szempontú felügyelete
  • Minőségi és biztonsági követelmények betartása
  • Üzemzavarok felismerése, kezelése, tervezett karbantartásokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás más üzemekkel és a terepi kezelőkkel

Mire lesz szükséged a Jobtain által kínálat molnár munkakör betöltéséhez?

  • Szakirányú végzettség
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Gabona tárolási technológia ismerete

Mit adunk a precíz és pontos munkádért?

  • Versenyképes jövedelmet (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Bejárási támogatást, a bérletet 100%-ban támogatjuk
  • SZÉP kártya juttatást
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőséget
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezetet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával

Jelentkezz 1 perc alatt, és állj munkába mihamarabb!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. Az űrlap kitöltése után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindenről tájékoztatnak, amiről tudnod kell.

Nem Neked való ez a molnár munka? Akkor gyere, és nézz körül weboldalunkon az álláslehetőségek között!

Molnár munka Visontán