Kecskemét
(Bács-Kiskun megye)

Mérőhídkezelő – Kecskemét

Ebben a pozícióban elsősorban mérési és munkautasítások alapján félkész és kész áram- és feszültségvágók elektromos mérése lesz a fő munkafeladatod.
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Tisztességes fizetést
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónuszt
  • Nyáron klimatizált csarnokok
  • Helyi bérlet támogatása
  • Fiatalos csapat tagja lehetsz
  • 30 ft/km üzemanyagtámogatás, ha van autód

Mi lesz a feladatod?

  • Mérési és munkautasítások alapján félkész és kész áram- és feszültségvágók elektromos mérése
  • Mérőhelyek, mérőeszközök, biztonsági eszközök ellenőrzése
  • Dokumentálási folyamatok

Mit várunk el Tőled?

  • 2 műszak vállalása
  • középfokú végzettség
  • elektronikai alapismeretek
  • elektromos mérésben tapasztalat
  • pontos precíz munkavégzés

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk tevékenységében ma már a vezető gyártók közé tartozik, köszönhető a munkavállalók lelkes hozzájárulásának is. Mára nemzetközi nagyvállalattá vált, a világ legtöbb országában teremt munkahelyet a dolgozni vágyok számára. Magyarországi telephelye 1996-ben nyílt meg a maga 4000 m2-es csarnokával.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás