Pozíció részletei

Kedves jelentkező!

Írásban és szóban is jó az ukrán nyelvtudásod és Budapesten dolgoznál? Örülünk, hogy hirdetésünk felkeltette érdeklődésed!

Az alábbiakban részletesebb tájékoztatást olvashatsz arról, hogy Budapestre keresünk Ukrán és Magyar nyelvű Tolmács munkatársat. Előtte megosztanánk pár szót magunkról és arról, hogy miért is várjuk olyan nagyon érkezésed.

AHOGY A TÖRTÉNETÜNK INDULT

A Jobtain HR Szolgáltatót egy maréknyi elhivatott és nagy szakmai tapasztalattal rendelkező csapat indította közel 15 évvel ezelőtt. Mivel foglalkozunk? Egyrészt azzal, hogy partnereink számára (melyek között olyan nagyvállalatok is szerepelnek, mint a Haribo, a Fornetti, a Penny vagy az Electrolux) munkavállalókat biztosítunk, másik oldalról, pedig alacsonyabb végzettségű, de becsületes, dolgozni vágyó embereknek segítünk állást találni. Ezért is cégünk egyik legnagyobb erőssége a humánum. Irodáinkban nem toborzó, és pénzügyes kollégák dolgoznak, hanem Zsuzsik, Ildik, és Zolik. Segítőkészek, és közvetlenek vagyunk az általunk kölcsönzött, boldogulni vágyó munkavállalókkal is.

MIVEL JÁRULHATSZ MAJD HOZZÁ A TOVÁBBI SIKEREINKHEZ?

Ahogy partnereink és munkavállalóink száma nőtt, úgy növekedett a feladatok mennyisége is, melyek nélkülözhetetlenek ahhoz, hogy továbbra is magas színvonalon tudjuk biztosítani szolgáltatásunkat a dolgozni akaró álláskeresőknek. A HR Koordinátor nyelvtudással hozzá tud járulni a Jobtain további sikereihez, és így részese lehet egy családias hangulatú, folyamatosan fejlődő cégnek.

ÉRDEKEL AZ ÁLLÁSLEHETŐSÉG

MILYEN ÉRDEKES FELADATOKAT LÁT EL AZ UKRÁN-MAGYAR TOLMÁCS?

  • A leendő munkavállalók beutaztatással kapcsolatos ügyintézése és koordinálása
  • Szállással kapcsolatos ügyintézés
  • Munkába álláshoz tartozó ügyintézés (bevándorlási hivatal, NAV, TB)
  • A munkavállalók gondmentes beilleszkedésének támogatása (tolmácsolás, ügyintézésben való segítés: bank, orvos)
  • Foglalkoztatással kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció (jelenléti ív, bérpapír, szabadságolások, panaszok és incidensek kezelése)

MIVEL KELL RENDELKEZNED AZ ÁLLÁSHOZ?

  • Magyar és Ukrán nyelv magabiztos használata szóban, és írásban
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Személyautó vezetési rutin
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú utazási hajlandóság
  • Magabiztos Microsoft Office ismeret

HA AZ ALÁBBIAKKAL IS RENDELKEZEL, SZINTE BIZTOSAN TE VAGY A BEFUTÓ!

  • HR végzettség
  • Saját gépjármű

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, FIX bérezés
  • Lakhatási támogatás
  • Céges telefonnal és laptoppal dolgozhatsz
  • Támogatjuk az utazásod
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • Előrelépési lehetőség

Hogyan tudsz jelentkezni?

Töltsd ki a jelentkezési űrlapot és munkatársaink keresni fognak a pontos részletekkel.

Várjuk jelentkezésed!

Üdvözlettel:

A Jobtain csapata