Pozíció részletei

A szakértelem hatalmas kincset ért, amit meg kell becsülni! Ha a szakértelem még több éves tapasztalattal is társul, akkor érthető az elvárás, hogy ez a megbecsülés anyagi vonatkozásban is megnyilvánuljon. A Jobtain azért tudja ezt, mert havi szinten közel kétezer álláskeresővel egyeztet az igényekről és a lehetőségekről. Csapatunk épp ezért folyamatosan keresi az új lehetőségeket, hisz célunk, hogy a munkavállalók a Jobtain segítségével megtalálják számításaikat.

Legújabb partnerünk egy rendkívül nívós, olaszországi vállalat, ahol tudják, hogy a munkavállalók iránt tanúsított emberközpontúság és szakértelmük megbecsülése elsődleges szempont a cég sikereiben. Ahol a tapasztalatodnak megfelelő bért, szakmai fejlődési lehetőséget és pozitívabb életet kapsz majd a munkádért cserébe, mindezt a csodás olasz környezetben. A számodra kedvező áron biztosított szálláshely tiszta és kulturált, hogy a munkaidőn kívül nyugodtan pihenhess. A Jobtain munkatársai pedig mindenfajta regisztrációs és egyéb díj megfizetése nélkül segítenek majd Neked a szükséges papírok intézésében, az ottléted alatt pedig partnerünk biztosít majd számodra magyar nyelvű segítséget.

Olvass tovább, és nézd meg mit tud neked kínálni a Jobtain!

A csodálatos helyről, ahol a munkád végzed majd:

Partnerünk világszerte vezető szerepet tölt be a legmagasabb minőséget képviselő nyomástartó edények és hőcserélők tervezésében és gyártásában. Vevői között olaj- és gázipari cégek, petrolkémiai vállalatok és villamos erőművek találhatók. A cég a hatalmas beruházásainak, valamint a Westinghouse és a Toshiba cégcsoporttal való együttműködésnek köszönhetően képes a legmagasabb minőségi és biztonsági követelmények teljesítésére mind a tervezésben, mind a kivitelezésben.

A vállalatnak két telephelye van: az egyik a gyönyörű kikötővárosban, Monfalconeban, a másik pedig egy hangulatos olasz kisvárosban, Pannelia di Sedeglianoban. A magyar szakemberekkel szembeni korábbi jó tapasztalataik alapján mindkét telephelyre több éves gyakorlattal rendelkező, minősített hegesztőket keresnek hosszú távú munkalehetőségre.

Automata hegesztőként ezek lesznek a feladataid:

  • Hegesztés végzése olyan automata berendezésekkel történő hegesztési folyamatokban, mint a merített ívhegesztés (SAW) vagy az elektrosztatikus hegesztés (ESW).
  • Hegesztési paraméterek beállítása
  • A hegesztendő alkatrészek és azok felületének hegesztésre történő előkészítése
  • A hegesztés és a hegesztő berendezések minőségének ellenőrzése
  • A munkadarabok kézzel vagy emelővel esetleg daruval történő mozgatása, megfelelő
    pozícióba történő állítása
  • A vállalati biztonságra és minőségre vonatkozó szabályok betartása

A kézi hegesztő feladatai pedig ezek lesznek:

  • Hegesztés végzése olyan kézi hegesztő berendezésekkel történő hegesztési folyamatokban, mint az elektródás hegesztés (SMAW) vagy gáz-wolfram ívhegesztés (GTAW).

Mindkét pozíció betöltésének feltételei:

  • legalább 8-10 éves hegesztői gyakorlat
    • automata hegesztő esetén SAW vagy ESW szerzett tapasztalat
    • kézi hegesztő esetén SMAW vagy GTAW szerzett tapasztalat
  • kb. 3 hónapos (fizetett!) szakmai képzés vállalása a foglalkoztató gyáraiban, mellyel a szigorú biztonsági és minőségi követelmények teljesítésére készítik fel a munkavállalókat
  • az olasz vagy angol nyelvtudás előny jelent, de nem feltétel

Ami kínálunk Neked:

  • kiemelkedő havi fizetés (kb nettó 600.000 – 800.000 Ft/hó összegnek megfelelő bérezés)
  • túlórák kompenzálása
  • elszállásolás 2-3 fős komfortos apartmanokban (150 eur / hónap díjért, mely tartalmazza a rezsiköltségeket is)
  • magyar nyelvű segítségnyújtás a helyszínen

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. A jelentkezés után munkatársaink telefonon fognak felkeresni, hogy egyeztessenek veled a munkavégzéssel kapcsolatban.

NE SZALASZD EL EZT A KIVÉTELES LEHETŐSÉGET!

A Jobtain engedélyszáma munkaerő-közvetítésre: BPM/01/5643-3/2015-979

Olvasd el Adatkezelési Tájékoztatónkat!
Elolvastam és elfogadom a Jobtain Kft. adatkezelési szabályzatát.*