Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Jászberény
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Gépbeállító lakatos – Jászberény

Egy olyan gépbeállító lakatos munkakört kínálunk Neked, amivel hosszú távra tervezhetsz! Az állásra géplakatosi vagy mezőgazdasági gépszerelői végzettséggel jelentkezhetsz és fontos, hogy legyen korábbi hasonló tapasztalatod!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Tapasztalattól függő, magas alapbér
  • Bónusz lehetőségek minden mennyiségben! (jelenléti, produktivitási, minőségi és munkabaleset-mentességi bónuszok)
  • Belépési bónusz
  • SZÉP kártya (évente több mint 150 000 Ft.)
  • Hideg-meleg konyhás büfé a gyár területén
  • Tiszta, modern és kulturált üzemi terület
  • Ingyenes céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Hajlítógépek beállítása, üzemeltetése
  • Vákuumformázó gép üzemeltetése
  • Berendezések folyamatos ellenőrzésével, karbantartásával és működőképességük fenntartásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Anyagok összekészítése a termelési munkák ellátásához

Mit várunk el Tőled?

  • Géplakatos, gépszerelő vagy hasonló középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év gépbeállítói vagy lakatos tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasásában és ellenőrzésben jártasság (ellenőrzés mérőszalaggal és tolómérővel)
  • Jó szem-kéz koordináció
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Céges buszjárat

  • Alattyán
  • Boconád
  • Heves
  • Jánoshida
  • Jászalsószentgyörgy
  • Jászapáti
  • Jászberény
  • Jászfényszaru
  • Jászfelsőszentgyörgy
  • Jászjákóhalma
  • Jászkisér
  • Jászladány
  • Jászszentandrás
  • Jásztelek
  • Pusztamonostor
  • Pély
  • Szentlőrinckáta

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk egy világhírű cég cég, mely nagy múlttal rendelkezik piacvezető kültéri, otthoni és professzionális célú termékek fejlesztésében. Folyamatosan új lehetőségek után kutatnak termékeik és megoldásaik továbbfejlesztése érdekében. Világszerte több millió szakember használja a termékeiket. Cégtulajdonosok, vállalkozók, továbbá például a vendéglátás, a szállítás, az egészségügy, az autóipar, a hajózás területén dolgozó szakemberek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás