Pozíció részletei

A partnervállalatról:

A 100 százalékban magyar tulajdonú partnerünk Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán.
Az újonnan épült létesítményeiben az elérhető legjobb technológia használatával, különböző típusú keményítőt, módosított keményítőt, alkoholt és takarmány termékeket állítanak elő további felhasználásra, főként élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipari szereplők számára, melyhez éves szinten 250 ezer tonna, kizárólag hazai beszállítóktól vásárolt magyar búzát dolgoznak hulladékmentesen.
Az összességében 33.000 m2 területű, 11 gyártó- és kiszolgálóegységből álló üzem Magyarország egyetlen búzakeményítő gyára, kapacitását tekintve pedig európai viszonylatban is a nagyok közé tartozik.
Ide keressük kezelő operátor munkakörbe leendő munkatársunkat azonnali kezdéssel.

Az alábbi feladataid lesznek kezelő operátorként:

  • Az üzem berendezéseinek folyamatos ellenőrzése
  • Termelési minták alapján az üzem finomhangolása, beállítása
  • A termelési terv tartása mennyiségi és minőségi szempontok szerint
  • Egyedei technológiák elsajátítása, megszerzett tudás alkalmazása a termelési folyamatokban
  • A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése, mintázás és eredmények kiértékelése
  • Minőségi és biztonsági követelmények betartása
  • Üzemzavarok felismerése, kezelése és javaslatok kidolgozása javító intézkedésekre
  • Üzemi rend, tisztaság fenntartása

Mire lesz szükséged a Jobtain által kínálat kezelő operátor munkakör betöltéséhez?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyamatos, 4 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható,pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • EÜ alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Technikumi végzettség
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Élelmiszer-, gyógyszer- vagy vegyipari területen, gyártásban szerzett tapasztalat

Mit adunk a precíz és pontos munkádért?

  • Versenyképes jövedelmet (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • SZÉP kártya juttatást
  • Egészségmegőrző program
  • Bejárási hozzájárulás
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatásra is van lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezetet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával

Jelentkezz 1 perc alatt, és állj munkába mihamarabb!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. Az űrlap kitöltése után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindenről tájékoztatnak, amiről tudnod kell.

Nem Neked való ez a munka? Akkor gyere, és nézz körül weboldalunkon az álláslehetőségek között!

Gépkezelő operátor munka Visontán