Kiskunfélegyháza
(Bács-Kiskun megye)

Csomagoló – Kiskunfélegyháza

Légy tagja egy magyar gyökerekkel rendelkező franchise vállalat sikeres csapatának! Jelentkezz csomagoló pozícióba!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Jó alapfizetés
  • 5 napos munkahét
  • Készpénzbeli juttatás
  • Bónusz
  • 4 Kg sütőipari termék/hónap hazavitelre
  • Korlátlan pékáru fogyasztás
  • Szervezett buszjáratok Kiskunfélegyházára több településről

Mi lesz a feladatod?

  • Fagyasztott pékáru csomagolása, zacskó lezárása, rekeszben és dobozban való elhelyezése
  • Sorok kiszolgálása
  • Becsomagolt termékek elrendezése

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása (5:30-14:00, 13:30-22:00, 21:30-06:00)
  • Büntetlen előélet

Céges buszjárat

  • Bugac
  • Csanytelek
  • Csongrád
  • Gatér
  • Jászszentlászló
  • Kiskunmajsa
  • Kistelek
  • Kunszállás
  • Lakitelek
  • Pusztaszer
  • Tiszaalpár

Mit érdemes tudnod a cégről?

Nemzetközileg is elismert, Magyarországon is népszerű partnerünk, egy magyar gyökerekkel rendelkező sütőipari franchise vállalat. 1997 óta folyamatosan fejlődik, valamint több díjat is elnyert. A társadalmi felelősségvállalásban is részt vesz. Rengeteg jótékonysági pénzgyűjtést szervezett, és tehetséggondozó programot is indított. Az elért sikerek az ott dolgozók lelkiismeretes munkájának, és a cég minőségre törekedő üzletpolitikájának egyaránt köszönhető, ezért a munkavállalók megbecsülésére nagy hangsúlyt fektetnek.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás