Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Cegléd
(Pest megye)

Operátor – Cegléd

Dolgozz ceglédi partnerünknél Operátor munkakörben, már 8 általános iskolai végzettséggel!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Megélhetést biztosító alapbér
  • Műszakpótlékok
  • Edenred kártya egy családtag részére
  • Munkatárs ajánló rendszer
  • Bérlettámogatás
  • Üzemanyag támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat

Mi lesz a feladatod?

  • Kész termékek csomagolása a megadott mennyiségekben
  • Esetleges sérülések, hibák jelzése a műszakvezető számára
  • Hibás termékek elkülönítése

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Gyárban szerzett tapasztalat

Céges buszjárat

  • Abony
  • Cegléd
  • Farmos
  • Jászkarajenő
  • Köröstetétlen
  • Szajol
  • Szolnok
  • Tápiószele
  • Tápiószőlős
  • Tiszaföldvár
  • Tiszapüspöki
  • Törtel
  • Újszilvás

Mit érdemes tudnod a cégről?

Teljes egészében magyar tulajdonú partnerünk neves multinacionális cégek világszinten ismert és elismert termékeihez szállítanak alkatrészeket. Termékkínálatuk autóipari, gépipari-, és elektromos ipari alkatrészeket tartalmaz, amelyeket alumíniumból nyomásos öntészeti technológiával gyártanak. A minden autóipari és egyéb ágazati feltételeknek maximálisan megfelelő, magas szintű technológiával felszerelt gyáregységeik összesen 27.000 négyzetméteren fekszenek. Az alumíniumból készült öntvényeket 3 telephelyen gyártják.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás