Pozíció részletei

A cégről, ahol dolgozni fogsz:

A vállalat, elsősorban a vevői igényekből kiindulva megcélozta az alumíniumból készült termékek gyártását is. Ennek okán 2000 decemberében megalakult a ceglédi vállalat, amelynek fő profilja az alumíniumból készült öntvények nagynyomásos technológiával történő gyártása, illetve később megmunkálása lett. Az akkori öntöde 2001-ben épült a megmunkáló üzem mellé.

A folyamatos vevői igények és elvárások szükségessé és lehetővé tették a cég kapacitásainak folyamatos bővítését, amelynek eredményeképpen 2010-ben egy 4000 m2-es új öntőcsarnok átadására került sor a vállalat ceglédi telephelyén.

Ezzel párhuzamosan a megmunkáló üzem, valamint a szerszámüzem gépparkja is folyamatosan bővül.

A cég fő tevékenységi köre az alumínium nyomásos öntvény gyártás. A nyomásos öntészet az öntészetnek egy gépesített változata, ahol a folyékony fémet egy öntődugattyú segítségével, nagy sebességgel juttatják egy fém formába, ahol a dermedés közben nagy nyomás hat rá kiküszöbölve a halmazállapot változás okozta térfogat változást.

Ide kínálunk most Neked öntögépkezelő állást azonnali kezdéssel!

A cég egyszerűen megközelíthető a következő településekről, tehát ne ess kétségbe, ha nem ceglédi lakos vagy :
Tiszapüspöki, Szajol, Szolnok, Abony, Jászkarajenő, Köröstetétlen, Törtel, Farmos, Tápiószele, Újszilvás, Tápiószőlős

Milyen feladatok várnak, mint öntőgépkezelő?

● Gyártógép indítása
● Késztermék leszedése és minőségi ellenőrzése
● Utómunkálatok elvégzése
● Szükséges dokumentumok vezetése
● Műszakváltáskor átadás-átvétel végrehajtása

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

● 8 általános iskolai végzettség
● Jó fizikai erőnlét
● Több műszakos munkarend
● Önálló munkavégzés

ELŐNYÖK:  Gyári tapasztalat

Miért jó partnercégünknél Öntőgépkezelőként dolgozni?

● Versenyképes fizetés + bónusz + túlórapénz + cafeteria
● Munkatárs ajánló bónusz program
● Jobtain munkatárs, aki segít neked mindenben.
Ingyenes céges buszjáratok Ceglédre: Tiszapüspöki, Szajol, Szolnok, Abony, Cegléd, Jászkarajenő, Köröstetétlen, Törtel, Farmos, Tápiószele, Újszilvás, Tápiószőlős

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. Az űrlap kitöltése után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindenről tájékoztatnak, amiről tudnod kell.

Nem Neked való ez az öntőgépkezelő munka? Akkor gyere, és nézz körül weboldalunkon az álláslehetőségek között!

Öntőgépkezelő állás Cegléden