Pozíció részletei

Polírozó munka a Pest megyei Sóskúton! Ha betanított munkát keresel és egy olyan vállalatnál képzeled el a jövőd, ami folyamatosan fejlődik, akkor itt a helyed! Hosszú távra keressük legújabb munkatársunkat érdekes feladatok ellátására, egy nagyszerű csapatba.

Részben betanított munkáról van szó, amit megtanulhatsz majd. Ezért is jelentkezhetsz, ha megvan szakmunkás végzettséged. Viszont szeretnénk, ha lenne tapasztalatod hasonló munkakörben és a jó állóképesség sem árt. Új munkahelyeden két műszakban dolgozhatsz majd, de nincs éjszakai munkavégzés. A munka csak délelőtt és délután van. Ne tartson vissza az sem, ha messze laksz. Szálláslehetőséget biztosítunk!

Érdekel ez a Pest megyei polírozó munka? Neked is jár egy tervezhető munka!

polírozó munka Sóskúton - Jobtain

A cégről, ahol dolgozni fogsz:

Több mint 35 évvel ezelőtt egy kis magyarországi üzem saját szabadalmak alapján kerámiagyártásba kezdett. Bár a családias hangulat a mai napig megmaradt, a kis üzem mára a világ egyik legnagyobb ipari kerámiagyártó vállalata lett. A tavalyi évben 72 millió kerámiát gyártottak le. Ehhez a fejlődő céghez keresünk új munkatársakat polírozó munkakörbe, Sóskútra.

Ezek lesznek a feladataid (természetesen betanítás után):

Ez a feladat megtanulható, de odafigyelés és biztos kéz kell hozzá. Legelőször is polírozó gépeket fogsz kezelni. Ezt követi majd az izzított kerámiák felületének finommegmunkálása a megadott tűrésen belüli méretre. Ha ezzel is megvagy, a folyamatot egy kis adminisztrálás zárja le, mint: munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása.

Milyen feltételekkel lehet a Tied ez a polírozó munka?

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Jó vizuális képesség, kézügyesség
  • Jó számolás képesség elengedhetetlen
  • Monotonitástűrés, állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Mit kínálunk azért, hogy minket válassz?

  • A Jobtain csapatának teljes támogatását (nem csak jelentkezéskor, hanem a munkába állásnál és utána is)
  • Stabil munkahelyed lesz egy fejlődő cégnél, ezért hosszú távra tervezhetsz
  • SZÉP kártyát (16000Ft / hó)
  • Jelenléti jutalommal növelt órabért
  • Modern munkakörnyezetet (mert senki sem szeret lepukkant gyárban dolgozni)
  • Távol élő dolgozók számára szálláslehetőséget biztosítunk

Érdekel ez a Pest megyei betanított munka? Jelentkezz MOST!

Ha további Pest megyei állások is érdekelnek nézz szét honlapunkon.

Ne feledd, a jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel, és csak 1 percbe kerül. A jelentkezés után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindent elmondanak, amit tudnod kell.