Pozíció részletei

Több mint 35 évvel ezelőtt egy kis magyaroszági üzem saját szabadalmak alapján kerámiagyártásba kezdett. Bár a családias hangulat a mai napig megmaradt, a kis üzem mára a világ egyik legnagyobb ipari kerámiagyártó vállalata lett. A tavalyi évben 72 millió kerámiát gyártottak le. Ehhez a csodás sikertörténettel rendelkező céghez keresünk új embereket kemencekezelő pozícióba. Szakmai végzettség, tapasztalat nem szükséges! A munkavégzés helye a fent említett kivételes vállalat sóskúti telephelye. Ez a Pest megyei betanított munka talán épp Rád vár!

JELENTKEZEK AZ ÁLLÁSLEHETŐSÉGRE

Érdekelnek a részletek? Görgess lentebb!

Ezeket a feladatokat fogod ellátni (természetesen betanítás után):

  • Alagút kemence kezelése (préselt kerámia tokok izzításra való előkészítése, és izzítás utáni tálcázása)
  • Munkalapok, kísérőcímkék vezetése, dokumentálás.

Milyen feltételekkel lehet a Tied a legfrissebb Pest megyei betanított munka?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Folyamatos munkarend vállalását
  • Matematikai alapismeretek (nem kell deriválnod, de azért tudj magabiztosan összeadni-kivonni)

Mit kínálunk azért, hogy minket válassz?

  • A Jobtain csapatának teljes támogatását (nem csak jelentkezéskor, hanem a munkába állásnál és utána is)
  • Jelenléti jutalommal növelt órabért
  • Teljesítmény alapú jutalmazást (évközben és évvégén is)
  • SZÉP kártyát (16000Ft / hó)
  • Modern munkakörnyezetet (mert senki sem szeret roskadozó, lepukkant gyárban dolgozni)
  • Távol élő dolgozók számára szálláslehetőséget biztosítunk

Érdekel ez a Pest megyei betanított munka? Jelentkezz MOST, ne szalaszd el a lehetőséget!

Ha további Pest megyei állások is érdekelnek nézz szét honlapunkon.

Ne feledd, a jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel, és csak 1 percbe kerül. A jelentkezés után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindent elmondanak, amit tudnod kell.