Pozíció részletei

Pest megyei csiszoló munka a  világ egyik legnagyobb ipari kerámiagyártó cégénél. Jó állóképességed van és szeretnél egy jobb munkahelyed? Itt megtalálod a számításaid és tervezheted a jövőd! Jelentkezz Te is egy olyan vállalathoz, ahol egy nagyszerű, megbecsült csapat vár.

Habár a feladat hamar megtanulható és szakmunkás végzettséggel jelentkezhetsz is, szeretnénk ha lenne tapasztalatod hasonló területen. Két műszakban dolgozol majd, viszont nem kell éjszakáznod! Ne tartson vissza a jelentkezéstől az sem, ha távol laksz. Szállást biztosítunk!

Érdekel ez a Pest megyei csiszoló munka? Jelentkezz önéletrajz nélkül!

Csiszoló munka Pest megyében - Jobtain

A cégről, ahol dolgozni fogsz:

Több mint 35 évvel ezelőtt egy kis magyaroszági üzem saját szabadalmak alapján kerámiagyártásba kezdett. Bár a családias hangulat a mai napig megmaradt, a kis üzem mára a világ egyik legnagyobb ipari kerámiagyártó vállalata lett. A tavalyi évben 72 millió kerámiát gyártottak le. Ehhez a fejlődő céghez keresünk új munkatársakat csiszoló munkakörbe, Sóskútra.

Ezek lesznek a feladataid (természetesen betanítás után):

A feladatod megtanulható, de odafigyelés kell hozzá, mivel több részből áll. Legfontosabb dolgod a csiszológépek kezelése lesz. Ezt követi majd az izzított kerámiák felületének finommegmunkálása a megadott tűrésen belüli méretre.  Ha mindezzel megvagy, a feladatot le kell zárnod, ami a munkalapok, kísérőcímkék dokumentálásából áll.

Milyen feltételekkel lehet a Tied ez a csiszoló munka?

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Két műszak vállalása (délelőtt, délután)
  • Büntetlen előélet
  • Jó vizuális képesség, kézügyesség
  • Jó számolás képesség elengedhetetlen
  • Monotonitástűrés, állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Mit kínálunk azért, hogy minket válassz?

  • A Jobtain csapatának teljes támogatását (nem csak jelentkezéskor, hanem a munkába állásnál és utána is)
  • Stabil munkahelyed lesz egy fejlődő cégnél, ezért hosszú távra tervezhetsz
  • SZÉP kártyát (16000Ft / hó)
  • Jelenléti jutalommal növelt órabért
  • Modern munkakörnyezetet (mert senki sem szeret lepukkant gyárban dolgozni)
  • Távol élő dolgozók számára szálláslehetőséget biztosítunk

Érdekel ez a pest megyei betanított munka? Jelentkezz MOST!

Ha további Pest megyei állások is érdekelnek nézz szét honlapunkon.

Ne feledd, a jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel, és csak 1 percbe kerül. A jelentkezés után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindent elmondanak, amit tudnod kell.