Budapest
(Budapest megye)

Termeléstervező – Budapest

Termeléstervező kollégákat keresünk a Siemens-hez Budapestre. Szállás és kiemelkedő bér vár Rád!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kimagasló, átlagon felüli alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria (évente több mint 500 000 Ft!)
  • Évi 2-4 nap extra szabadság (munkanap áthelyezések nem ledolgozandók)
  • 13. havi telephelyi prémium (vállalati célok teljesülése esetén)
  • Munkatársi ajánlási prémium (300-500.000 Ft)
  • MÁV / Volán menetjegy- és bérlet költségtérítés 15 Ft/km útiköltség-térítés autóval való bejárás esetén
  • További versenyképes, béren kívüli juttatási lehetőségek

Mi lesz a feladatod?

  • Értékesítési adminisztráció lebonyolítása vevői ajánlatkérés alapján
  • Kapacitásfoglalás
  • Vevői megrendelések fogadása, SAP-ban történő rögzítése, a rendelés határidőre történő visszaigazolása
  • Szállítási határidő meghatározása a gyártási leterheltség ismeretében
  • Gyártási folyamat és megrendelések státuszának folyamatos nyomon követése
  • Anyagok rendelkezésre állásának nyomon követése, az ütemtervek szükség szerinti módosítása, folyamatelemzés és optimalizálás
  • Kiszállítási osztály tájékoztatása a kiszállítások lehetőségéről, határidőről adatszolgáltatás
  • Export Kontroll vizsgálatához számlák és jóváírások készítése
  • Termelési, durva- és finom tervek készítése és gyártási állapot nyomon követése

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • 3 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol, opcionálisan német nyelvtudás
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete

Céges buszjárat

  • Apc
  • Budapest
  • Hatvan
  • Lőrinci
  • Pásztó
  • Petőfibánya
  • Selyp
  • Zagyvaszántó

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával
Szállással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás